😂 Eğlence

Birkaç Sütaş İneği :)

Biraz gülümseyelim. 🙂
Sütaş İnekleri
Sütaş İnekleri

Sütaş İnekleri
Sütaş İnekleri
Sütaş İnekleri
Sütaş İnekleri
Sütaş İnekleri
Sütaş İnekleri
Sütaş İnekleri
Sütaş İnekleri

Etiketler

Birkaç Sütaş İneği :) 6 yorum aldı.

  1. İyi günler biz büyük baş hayvancılıkla uğraşan bir köyüz.Bizim sütlerimizi neden ucuz fiyatlardan alıyorsunuz buna anlam veremiyorum böyle devam ederseniz çok şey kaybedersinizz köy halkı yavaş yavaş hayvanlarını satmaya başladı bunun önüne geçelim lütfen yoksa sizlerde bizlerde çok kötü şeyler bekliyor.

  2. bikere ömer bey her köy sizin köy gibi değil bikere elbette bizde köy çocuğuyuz ama malessef bu sadece sizin köyde olan bişey bizim mesela 112 tane ineğimiz var ve ayrıca siz sadece o ineğin sütünden yararlAnırsanız ohooo yani bu ülkenin hali ne olur valla bizde böyle büyüdük ancak ben şunu anlamadım yanı bu konunun karikatürlerle ne alakası var?

  3. Bayıldım bunlara Umut (: Lisemde Sütaş satılırken bir anda Yörsan’a geçilmesine en çok bunları okuyamadığım için üzülmüştüm (: Hepsini bilirim zannederdim bunların oysa hala bilmediklerim varmış:)

  4. ben bu karikatürleri çok seviyorum zaten. gördüğüme sevindim. keçileri daha çok görmek isterim, ben oğlak burcuyum, bana benziyorlar. onlara çok gülüyorum. teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir