😂 Eğlence, 🎈 Hayat

Tayyip Erdoğan Hakkında Çizilenler

Sağdan soldan derlediklerim.

Photoshop Der Ki

Tayyip'in Facebook'u

Geçersiz Parti

Aklından geçirmek

8

10

Geri Vites

Penguen

Penguen

Fermuar

Kadınlar Günü ve Tayyip

AKEPE

YouTube

Bilgiler

Yazıda kullanılan bazı montajlar için kaynak site: bobiler.org Diğerlerinin kaynağını hatırlamıyorum.

Tayyip Erdoğan Hakkında Çizilenler 8 yorum aldı.

  1. Laikliği açıkla bana.. Herkesin eşit olması değil mi? Recep Tayyip bunu yapmaya çalışırken sen onun laikliğini nasıl sorgularsın? Tüm dünya başını kapatsın mı diyor? Laik olduğumuz için başı kapalılarında rahat okumasına olanak sağlamaya çalışıyor.. Bilmem kaç kere anlatmaya çalıştılar bunu sizin gibi düşünenlere, bilmem kaç kere tıkadınız kulaklarınızı bunları söyleyenlere!

  2. Ben Bir AKP'liyim. Bizim Yaptığımız Olumlu,İyi Olaylar Burada Yer Almıyor. Biz Sizin İyi Ve Kötü yanlarınızı yayınlamadık Ve Yayınlamayacağızda. Çünkü hedeflerimizde Sizin Seviyenize İnmek Yok . . !

    1. Lan ne yayınlıyacan sanki bana Boşbakan ; "Pkk görevini yapıyor , bizde görevimizi yapıyoruz" açıklamasında bulunurken hiç mi içiniz yanmıyor ? Hiç düşündünüz mü acaba neyin görevi bu ? .. Sabır Sabır dıyosnz Ve 8 tane şehit daha.. Savunma bakanı'nın açıklaması ; "Sabrımızı Taşırmaya Çalışıyorlar..!" Sabır mı kaldı lan ? Şerefsizler. O Kadar ocak söndü daha bana neyin davasını yapıyosunz apoyu asmadınz neymıs butun kurtler Buraya inerlermis yıkarlarmış şuymus buymuş lan başları dagıldıgı zaman sürüde kalmaz merak etme – TanRı Türkü korusun ve yüceLtsin ~ cCc `

  3. BAŞBAKANIMIZIN DEDİĞİ GİBİ;BİZİM SİZİN GİBİ SEVİYESİZLERİN SEVİYESİNE İNME GİBİ BİR DERDİMİZ YOK SADECE BİR CÜMLEYE CEVAP VERİCEM:APO ASILACAĞI ZAMAN ASILMA KARARINI REDDEDEN METNİN ALTINA İMZA ATAN D.BAHÇELİ'DİR (KOALİSYON ZAMANINDA)RECEP TAYYİP ERDOĞAN DEĞİL, BUNU BÖYLE BİLİN.EĞER BİR ŞEY YAZACAKSAN AKLINA GELDİĞİ GİBİ KONUŞMAYACAKSIN BİRAZ ARAŞTIRMA YAPIP NEYİN NE OLDUĞUNU ÖĞRENECEKSİN…KENDİ KENDİNİ REZİL ETMEDE SİZDEN DAHA İYİ ÖRNEK YOKTUR HERHALDE…

    1. toprak o senin dediğin 3 lü koalisyon dönemi idamı kaldıran bülent ecevit ve mesut yılmaz kararda imzası olmayan devlet bahceli ancak devlet bahcelide en az ecevit ve yılmaz kadar suclu çünkü sordugun zaman diyorlar ki mhp onaylamadı ama verilecek cevap o zaman neden hükümeti düşürmedi??meydanlara cıkıp ipiniz mi yokmu demesini biliyorsun bende soruyorumkoltuk mu sıcak geldi??bahcelinin hatası hükümeti düşürseydi 45 gün içinde yeni hükümet kurulacak eğer kurulmazsa 45 gün sonunda erken secim olacak ve bahceli tek başına gelecekti.yerseydide apoda asılacakdı.ancak akp 2002 yılında idamı kaldıran kanunu yasallaştırarak gizliden bu karara destek vermişdir..buda gözlerden kaçırılmayacak bir ayrıntıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir