😂 Eğlence

Yaratıcı Zeka

Elektronik postama gelen bu iletiyi sizinle paylaşmadan edemedim. =) PDF dosyasını görüntülemek için tıklayın. Umuyorum mahkeme kararıyla engellenmem. 😀

👋 🚨 Yeni yazılardan haberdar olmak ister misiniz? 👇
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaratıcı Zeka 4 yorum aldı.

  1. 🙂 🙂 Kesin kapatılırsın .Çünkü devekuşları kafalarını toprağa gömüp saklanırlar

  2. ” Umuyorum mahkeme kararıyla engellenmem. ”

    engellenenlerin popülerliği senide etkilemiş ve triplere girmişssin bu bir eleştri silip silmemek sana kalmış ancak blogunda paylaştığın Programlarım kısmı beni çok üzdü çünkü gayretlerinin sonucu açık kaynaklı yazılımları editlemek gibi gözüküyor.

  3. Engellenen sitelerin popülaritesi sorunum değil. Haliyle blogger olamaycağım ortada. Benim derdim düşünce özgürlüğüne yapılan saldırı ve engellenme esprisi de buradan geliyor.

    Programlarım kısmına gelince: Laf sokmaya kalkmayın, açık kaynak kodlu yazılımları editlemenin kötü yanını görmesem de, oradaki yazılımlar zaten sıfırdan kendi geliştirdiğim yazılımlar.

    Şunu belirteyim ki, açık kaynak kodu sonuna kadar destekliyorum. Amerikayı tekrar keşfetmeye gerek yok.

  4. Mehmet DİRİK kardeşim ” umarım engellenmem” lafının bir espiri ve dar görüşlülere bir gönderme olduğunu anlamamana çok şaşırdım doğrusu .Türkiye’de dar görüşlü o kadar çok insan var ki kendilerince birşeyleri kapatarak,yasaklayarak ya da engeller koyarak amaçlarına ulaştıklarını düşünüyorlar ve ilk yorumumdaki gibi açıkçası sadece kafalarını kuma gömüyorlar. Umut’un da burada söylemeye çalıştığı şey buydu.Ne alaka reyting falan ? Esas bu çok komik bence .Bence biraz daha fazla kitap,gazete vs.. okumalısın yazıları daha iyi yorumlayabilmek için.Biraz geri klmışsın çünkü bu konudaCevap yazıp yazmamak senin bileceğin iş benimki sadece bir eleştiri .