Umut Benzer

Umut Benzer

Software Engineer, MSc. in Berlin

Ana SayfaKategoriler

Faydalı ve Eğlenceli Linkler 8

Yaklaşık iki yıllık bir aradan sonra, tekrardan bir “Faydalı ve Eğlenceli Linkler” yazısı ile buradayım. Ödeviniz yetişmedi mi, ne yapacaksınız? Sitenizin tüm bilgilerini tek sayfada görün.

Eyvah! Ödev yetişmedi!

Yarın teslim etmeniz gereken bir ödev var. Hocanıza mail atacaksınız. Ama siz ne yaptınız? Tüm gece Portal 2 oynadınız, yetişmedi. O zaman sizin yardımınıza iki servis yetişiyor. Yaptığınız çalışmayı yarım haliyle bu iki servisten birine yüklüyorsunuz (veya dosya boyutunu ve uzantısını seçiyorsunuz), onlar da size dosyayı “bozup” geri gönderiyor. Hocanıza/patronunuza bozuk dosyayı mail olarak yolluyorsunuz. Açamıyor tabi. Dosyanın bozuk olduğunu anlayıp sizden sağlamını isteyene kadar size ekstra süre sağlanmış oluyor. Siz bu ara çoktan çalışıp işinizi tamamlamış oluyorsunuz. Böylelikle laf yemekten kurtuluyorsunuz . 😃 Her ne kadar etik olmasa da, birilerinin işine mutlaka yarayacaktır.

Webmaster Aracı

Web sitenizle ilgili ne var ne yok gerekli tüm bilgileri (Google Pagerank, index durumu, Alexa, DMOZ vs..) tek bir sayfada görmek istiyorsanız bu yararlı servisi kullanabilirsiniz. [WMAracı]

wm-araci wm-araci