i love traffic
💻 Bilgisayar, 🎮 Bilgisayar Oyunları, 😂 Eğlence

Vakit Öldürmelik Oyunlar-2

Sıkıntınızı üçüncü boyutu aşmış oyunlarla giderebileceğiniz gibi, ufak ama zekice tasarlanmış tarayıcı oyunlarıyla da giderebilirsiniz. Denemenizi önerdiğim birkaç ilginç oyun var. Üçü bu yazıda, öncesi ise önceden yazmış olduğum şu yazıda.

Phage Wars 2

Hiç virüs olmuş muydunuz?

Bu oyunda bir virüssünüz. Genetik olarak güçlendirilmiş, dünyanın en ölümcül virüsü olmak için, çeşitli test ortamlarında ve farklı hücre tiplerinde diğer virüslerle savaşıyorsunuz. Tüm hücrelerin kontrolünü ele geçirip, diğer virüsleri yok ederek baskın çıkan virüs siz olmalısınız.

Phage Wars 2 bu senaryoda ilerleyen şahane bir oyun. Phage Wars 2’yi bitirince, grafik açısından dandik olan Phage Wars‘ı da oynayın. 🙂

phage-wars-2

Oyuna ışınlanmak için tıklayın!

Redstar Fall

Klasik bir fizik oyunu. Kırmızı yıldızı, altındaki çeşitli geometrik şekilleri kaldırarak (ya da kaldıramayarak) en alttaki platformun üstüne indirmeye çalışıyorsunuz. Aşamalar kek geliyorsa, oyunun kazık sürümü de mevcut.

redstar-fall

Oyuna ışınlanmak için tıklayın!

I Love Traffic

Trafik ışıklarını kontrol edelim. Farenizle trafik ışıklarını kontrol ederek, verilen süre içerisinde, belirli sayıda arabanın kazasız ve çok beklemeden yollarına devam etmesini sağlamalısınız. Başlarda çok kolay olan bu oyun, sonlara doğru sinir edebiliyor. Sinyalizasyonlar ise komedi derecesinde saçma. (Oyun icabı işte, dayısı…) =)

i-love-traffic

Oyuna ışınlanmak için tıklayın!

👋 🚨 Yeni yazılardan haberdar olmak ister misiniz? 👇
Etiketler

Vakit Öldürmelik Oyunlar-2 2 yorum aldı.

  1. Bu arada kişisellik biter bölümüne yorum yazılmasını istemedin herhalde; ama demeden duramayacağım. Hissetmek ve onları ifade etmek ne zamandır korkaklık oldu, anlamadım. Eskiden beri tersini bilirdik biz. Hissettiğini aktaramayanlar utansın, sen boş ver.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir