Umut Benzer

Umut Benzer

Software Engineer, MSc. in Berlin

Ana SayfaKategoriler

Bitirirken

Rüya gibi bir tatil bitti! (Öhm eöö, evet bir hafta önce bitti.)

Yeğen Yeğen   Tatilin ana fikri şüphesiz yeğenimdi benim için. Yazın başında doğan, şu an iki buçuk aylık olan minik yeğenim. Bakıp bakıp gülücükler atıp “agguu” dediğinde ya da adını söylediğinde (“ge,eee!”) dünyalar sizin oluyor.

Yeğenimin dışında, fazla sıcak bir yaz olmaması, arkadaşlarla gezip tozmam, evimizin 200 metre ilersine içerisinde sinema, bowling salonu 😄 ve Burger King’i de olan Antalya’nın en büyük alışveriş merkezinin açılması da tatilin rüya gibi olmasına etki etti tabi. Bowling salonu!! 😄

Bu yaz birçok defa günün doğumuna şahit oldum evin balkonunda. Bir yandan oyun oynayarak, program yazarak ya da internette sürterek defalarca sabahladım. Sessiz bir ana caddenin yavaş yavaş trafik gürültüsüne boğulmasını izlemek güzeldi.

Sonra da öğlene kadar uyudum. Bazen abartıp 18’de uyandığım bile oldu. Tatil buydu, Antalya dediğin yerde zaten dışarı çıkacaksan gece çıkacaktın.

Tatilin hakkını verdim.

Artık okul zamanı. Şimdi istesem de istemesem de İzmir’e gidiyorum. Rüya gibi bir tatil bitti. Acaba rüya da mı bitti, yoksa rüya gibi bir sene mi başlıyor? (İyimserliğin bu kadarı)

Bitirirken

İzmir’i övücü sözler söylemediğim için özür diliyorum. “Ya sev ya terk etçiyseniz” (!) lütfen yorum yazmak yerine bu sayfayı terk edin.