ege logo inek
💻 Bilgisayar

Dönem Sonu Not Ortalaması Hesaplama

ege-logo-inek Geçen dönemin sonunda derslerin kredilerini ve harf notlarınızı girerek dönem sonu ortalamanızı hesaplayabileceğiniz bir programı şurada sizinle paylaşmıştım.

Ege Üniversitesi’nde harf notunun nasıl puana çevrildiğini ve kredileri kullanarak nasıl yıl sonu notu bulunduğunu eminim hepiniz biliyorsunuzdur. Sorun şu ki, elinize kalem kâğıt alıp hesaplamak sinir bozucu olsa gerek. Burada benim yazılım devreye giriyor. Derslerinizin notların ve kredilerini girerek ortalamanızı çevrimiçi hesaplayabilirsiniz. Bunun için şuraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Üniversiteler İçin Kredili Sisteme Göre Dönem Sonu Not Ortalaması Hesaplama Aracı İçin Tıklayınız!

👋 🚨 Yeni yazılardan haberdar olmak ister misiniz? 👇

Dönem Sonu Not Ortalaması Hesaplama 238 yorum aldı.

  1. arkadaşlar bune ya zaten sinirliyim bide bu açılmıyo acayip bişi aranızda bileniz varsa bi zahmet söyleyi versin…..

  2. la burası ne dandık bir sıte hıc bısey olmuyo acılmıyo bosuna yapmısınız sıze demıyorum arkdaslar ama onlar kendılerını bılıyo gırıp dandık sıteye yok elıne saglık yok su yok bu nıye yalakalık yapıyonuz kı kıme oynuyonuz gevsekler

      1. Umut bey, programınız çok faydalı oldu. Ellerinize sağlık, çok teşekkür ediyorum emekleriniz için. Bizim not sistemimizde (Anadolu Üniversitesi) AB, BC, CD harf notları da var. Onları da ekleyebilirseniz çok memnun olurum.
        Saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir