ege logo inek
💻 Bilgisayar

Dönem Sonu Not Ortalaması Hesaplama

ege-logo-inek Geçen dönemin sonunda derslerin kredilerini ve harf notlarınızı girerek dönem sonu ortalamanızı hesaplayabileceğiniz bir programı şurada sizinle paylaşmıştım.

Ege Üniversitesi’nde harf notunun nasıl puana çevrildiğini ve kredileri kullanarak nasıl yıl sonu notu bulunduğunu eminim hepiniz biliyorsunuzdur. Sorun şu ki, elinize kalem kâğıt alıp hesaplamak sinir bozucu olsa gerek. Burada benim yazılım devreye giriyor. Derslerinizin notların ve kredilerini girerek ortalamanızı çevrimiçi hesaplayabilirsiniz. Bunun için şuraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Üniversiteler İçin Kredili Sisteme Göre Dönem Sonu Not Ortalaması Hesaplama Aracı İçin Tıklayınız!

👋 🚨 Yeni yazılardan haberdar olmak ister misiniz? 👇

Dönem Sonu Not Ortalaması Hesaplama 238 yorum aldı.

  1. arkadaşım bunu hangi programda yaptın ve bunun kodlarını bana gönderebilir misin rica etsem gerçekten güzel bir site olmuş karışık değil şimdiden teşekkürler.

  2. arkadaslar benn bişey sormak istıyorum hani not otalamasını bulduktan sonra onu not ortalamsının kaça takamül ettiğini nasıl yapcaz bilen yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler…

  3. Siteniz çok güzel yazılardan pek birşey anlaşılmıyor ama güzel.ben Beşiktaş anadolu lisesinde okuyorum.

    1. merhaba ONUR bunlar nasıl hesaplanıyor bir bilgide bulunmak istiyorum meselaa vizeden 30 aldım finalinde kaç almam gerekiyor?? HESAPLAMA YÖNTEMİNİ BANA YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir